Bliski wschód, właśnie tam trafiają najdroższe auta

Bliski wschód, właśnie tam trafiają najdroższe auta

Nie od dziś wiadomo, że najlepszym rynkiem dla luksusowych oraz najdroższych aut jest bliski wschód, gdzie one nie tylko trafiają ale cieszą się ogromnym zainteresowaniem, wręcz systematycznie i cały czas wzrasta ich sprzedaż. Dlatego nie dziwi fakt, iż w wielu krajach spotkamy salony sprzedaży takich marek jak Aston Martin, Porsche, Ferrari, Bugatti, Lamborghini czy Maserati oraz Rolls-Royce, również Audi, Mercedes-Benz, BMW, Lexus i Cadillac.

Można śmiało powiedzieć, że sprzedaż niekiedy wręcz limitowanych serii aut, ukierunkowana jest właśnie w tę stronę świata, gdzie nie brakuje chętnych be je najzwyczajniej w świecie nabyć. Pewnie, że w dalszym ciągu mowa o markach jakie działają oraz funkcjonują na rynkach europejskich, ale tutaj mówimy o zupełnie innej klasie czy sektorze aut, a mianowicie tych najbardziej najdroższych na które mogą sobie pozwolić jedynie nieliczni.

Reklama: Rybnik sklep motocyklowy

Z drugiej strony, także Chiny stają się miejscem gdzie powyższe samochody zaczynają również trafiać, a także dochodzi do zwiększonej ilości sprzedanych pojazdów wspomnianych producentów.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments